۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی موسسه فرهنگی،هنری و آموزشی عصر فن بصورت مجزا به شرح زیر می باشد:

آموزش فتوشاپ

فتوشاپ یک پردازشگر گرافیکی است که توسط شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی، رتوش، ماسک یا دگرگونی تصاویر به‌کار می‌رود. کار اصلی این نرم‌افزار، تدوین و ادیت عکس است که می‌توان با امکانات موجود در عکس‌ها تغییرات بسیار زیاد و متنوع‌ای را به وجود آورد.

طراحی سایت

 مولفه های گوناگونی در طراحی وب سایت نقش دارند. مانند طراحی گرافیکی ظاهری وب سایت ، برنامه نویسی و یا غیره. برخی افراد نوع معماری وب سایت یا همان نوع طبقه بندی و دسترسی اطلاعات سایت را مهم میدانند و برخی دیگر راحتی استفاده از سایت را مهم میدانند. در واقع میتوان طراحی وب سایت را ترکیبی از علم کتابداری ، طراحی گرافیک ، برنامه نویسی ، شبکه ، طراحی واسط کاربری و بسیاری موارد متنوع دیگر دانست. در واقع طراحی وب سایت دارای دامنه ای وسیع و چند بعدی است.

آموزش این دیزاین

نرم افزار ایندیزاین در صنعت چاپ و صفحه آرایی بکار می‌رود و بصورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است. و عمدتا بصورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل‌های تصویری بکار نمی‌رود.

مهارت های هفت گانه

قبل از هر چیزی باید بدانید که این دوره و مهارت های آن از اهمیت بالایی برخودار است .به این دلیل که امروزه اکثر امور اداری و دیگر امور شرکتها با استفاده از علوم رایانه انجام میپذیرد و رایانه عضوی جداناپذیر از تکنولوژی روز میباشد.در نتیجه یادگیری icdl  نقش شما را در بازار کار پررنگ تر خواهد کرد.

ICDL  مخفف عبارت International Computer Driving Licence (گواهینامه بین المللی کامپیوتر) است و نشان دهنده ی توانایی فرد در مهارت های هفت گانه کامپیوتری است.

آموزش ۳D MAX

تری دی مکس (۳ds MAX) نرم افزاری با توانایی ساختن مدل های سه بعدی، تحرک بخشیدن و رندی محسوب شده که از قدرتمندترین نرم افزارها برای انیمیشن سازی در عرصه گرافیک است. در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، تولید انیمیشن و فیلم، افکت های بازی کامپیوتری و شبیه سازی تصاویر به دلیل کارایی ساده و امکانات آن، کاربرد دارد. این موسسه از نحوه آغاز به کار در برنامه تا رندر تصاویر به صورت متوالی به صورت کامل و با جزییات آموزش داده می شود.

آموزش رباتیک

آموزش های رباتیک  بطور طبقه بندی شده و در قالبی مناسب برای علاقه مندان رده سنی نوجوان ارائه می گردد البته برای بزرگسالانی که به رباتیک علاقه داشته ولی چیزی نمی دانند و نیز دانشجویان مناسب می باشد 

آموزش برنامه نویسی

بدون شک، برنامه نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها نیز به شکل ضروری، مورد نیاز است. 

آموزش زبان انگلیسی

برای آموزش زبان انگلیسی باید بدانیم که انگلیسی چیست! این زبان دارای تعدادی لغت است (واژگان انگلیسی) که با آرایش و دستور خاصی (گرامر یا دستورزبان) در کنار یکدیگر می نشینند.  با ما همراه شوید تا به هر آنچه در مورد زبان انگلیسی و یادگیری آن نیاز دارید پاسخ دهیم.

آموزش طرحهای گرافیکی

دنیای امروز اگر زیباتر از گذشته شده است این را مدیون افرادی است که خلاقیت و هنرهای خود را که بسیار ارزشمند است به دنیای امروز منتقل کرده اند و با استعداد و خلاقیتی که در این زمینه دارند باعث شده اند باما همراه شوید تا با مفهوم طراحی گرافیکی بیشتر آشنا شوید.

اندازه واقعی آمــوزش یافتگی تو آن چیزی نیست که می دانی بلکه این است که چطور دانسته هایت را با دیگران سهیم شوی.

پشتیبانی
ارسال